Piesaki pakalpojumu zvanot

Televīzija   Internets   Komplekti

Media Centrs Kurzeme sniedz interneta un televīzijas pakalpojumus Saldus, Talsu, Kuldīgas, Brocēnu un Ventspils novados.

internets

MCK ir dibināts 1998. gadā un ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums. Uzņēmumam ir divi īpašnieki un juridiskā adrese ir Aizputes iela 10, Kuldīga LV3301.

internets

Kopš 1998. gada MCK ir strādājis reklāmas nozarē, veidojot laikrakstu. MCK ir bijis TELE2 & LMT dīleris un veicis mobilo telefonu un pakalpojumu tirdzniecību. Tirdzniecības vietas bija izveidotas Kuldīgā, Saldū, Talsos, Dobelē, Aizputē un Liepājā. Sakarā ar tirgus konsolidāciju, mobilie interneta un telefonu sakaru operatori pārtrauca sadarbību praktiski ar visiem dīleriem un izveidoja savas pakalpojumu tirdzniecības vietas.

internets

MCK savās tirdzniecības vietās, bez mobilo telefonu un pakalpojumu tirdzniecības, piedāvāja saviem klientiem iegādāties datorpreces, saķot no datorpeles līdz pilnīgai datora koplektācijai. 2008. gadā datorpreču piedāvājums Latvijas noliktavās strauji saruka un liela daļa klientu sāka iegādāties datorpreces interneta veikalos. Pakāpeniski tika aizvērtas MCK tirdzniecības vietas Latvijā.

internets
Interneta pakalpojumus MCK sāka sniegt ~2002. gadā Saldus pilsētā. Pakāpeniski elektronisko sakaru tīkls tika attīstīts Talsu un Kuldīgas novados. Pašreiz MCK sniedz televīzijas un interneta pakalpojumus saviem klientiem izmantojot MCK NETWORKS elektronisko sakaru tīklu.
internets
Interneta pakalpojumu un televīzijas pakalpojumu var pieslēgt zvanot uz tālruni 66103388
internets
mck internets un televīzija

Interaktīvā televīzija * digitālā televīzija * kabeļtelevīzija * HD televīzija.

Televīzijas pakalpojuma cena, sākot no 5,00 Euro mēnesī!
internets
Optiskais internets * Mājas internets * Internets ārpus pilsētām.
Internets pakalpojuma cena, sākot no 10,00 Euro mēnesī!
Internets biznesam par labu cenu un kvalitatīvu servisu.
Pakalpojuma cena, sākot no 10,00 Euro mēnesī!

Vairāk par Interneta pieslēgumu Jūsu uzņēmum info šeit >>>

© Media Centrs Kurzeme 1998-2021