Interneta pieslēgums Saldū, Brocēnos, Kuldīgā, Stendē, Talsos un Valdemārpilī

MCK DIGITĀLĀ TELEVĪZIJA - MŪZIKAS TELEVĪZIJA / interaktīvā televīzija par 10 euro - zema cena, nekā virszemes tv MCK HD TV + INTERNETS 100Mbit/s par 9euro Interneta pieslēgums Saldū, Brocēnos, Kuldīgā, Stendē, Talsos un Valdemārpilī MCK 100 Mbit/s internets - optika FTTB / optiskais internets par 7 euro Kurzeme !

Pieslēdz televīziju uz 24. Mēnešiem, pirmos trīs mēnešus maksā 12,50 Euro, ceturtajā mēnesī 14,00 Euro mēnesī. 11 programmas ar arhīvu 7 dienas!

Gribi solijumus, tas nav MCK. Gribi realitāti, servisu = MCK!

Pieslēdz un pārliecinies!

MCK piedāvā divu veidu televīzijas standartus - Digitālā televīzija un BOXTV. Digitālā televīzija ir paredzēta pieslēgšanai pie jaunās paaudzes televizoriem, vienlaicīgi līdz pat trīs televizoriem. Lai skatītos visas programmas ir nepieciešams Cam modulis un kartiņa. Vecās paaudzes televizoriem ir nepieciešams HD dekoderis. BOXTV ir televīzija ar arhīva, pauzēšanas un raidījumu atkārtošanas funkcijām. BOXTV var pieslēgt jebkuram televizoram, bez papildus iekārtām. MCK piedāvā līdz pat 32HD programmām, lai Jūs varat izbaudīt televīzijas kvalitāti.

Akcijas

Internets

Komplekti

MCK mail

Hostings

Televīzija

Media Centrs "Kurzeme" SIA, Reģistrācijas Nr. LV41203011385. Juridiskā adrese: Aizputes iela 10, Kuldīga LV3301 ©1998-2019

Kabeļtelevīzija Saldus Talsi Kuldīga HD